W czym pomoże mi Trener Personalny?

W czym pomoże mi trener personalny?

Zastanawiasz się w czym może pomóc Tobie trener personalny i czy jest to właściwy wybór dla Ciebie? Oto kilka obszarów, w których może Tobie pomóc taka współpraca:

trening z trenerem personalnym

Główne zadania Trenera Personalnego:

  1. Głównymi zadaniami trenera osobistego są: rozpisanie planu treningowego i udzielanie porad żywieniowych. Wszystko to w oparciu o przeprowadzony na samym początku wywiad wstępny. W planowaniu takim zostaje uwzględniony stan zdrowia, aktywność, nawyki żywieniowe. Celem jest poprawa zdrowia, siły, gibkości, równowagi i koordynacji ruchowej.
  2. Trener przeprowadzi niezbędne pomiary: obwody części ciała, poziom tkanki tłuszczowej i mięśni, zawartość wody w organizmie. Wszystkie te dane sprawdzane regularnie pomagają w układaniu i modyfikacji treningów. Pomaga to w odpowiednim kształtowaniu sylwetki i ustalaniu realistycznych, ale ambitnych celów.
  3. Nauczy Cię właściwej techniki wykonywania ćwiczeń i używania sprzętu. Poprawi błędy i będzie pilnować częstotliwości wykonywanych treningów. Uzyskasz maksymalne efekty, dzięki rozwiązaniom zaprojektowanym dla Ciebie.
  4. Będzie kontrolować Twoje postępy i ewentualnie wprowadzać korekty do Twego planu. Zindywidualizowany program pomoże Tobie rozwinąć te umiejętności, na których najbardziej Tobie zależy.
  5. Dostosuje cały program do Twoich potrzeb uwzględniając Twój możliwości czasowe i plan dnia. Możesz trenować niezależnie od pory dnia i masz więcej możliwości niż w przypadku ćwiczeń grupowych w klubie fitness, gdzie harmonogram jest z góry narzucony. Będziesz mógł trenować w domu, w plenerze, w klubie fitness – wszystko zależy od Twoich preferencji.
  6. Dobry trener będzie Cię stale motywować, służyć radą i wsparciem nawet poza godzinami treningów.
bieganie z trenerem personalnym