Trener Medyczny Poznań

TRENER MEDYCZNY POZNAŃ

Trener Medyczny w mieście Poznań to specjalista leczenia ruchem. W pewnym sensie to etap przejściowy pomiędzy treningiem a rehabilitacją. W przypadku osób po kontuzjach i zabiegach trener medyczny może być kolejnym etapem zdrowienia po rehabilitacji.

Ból jest zjawiskiem patologicznym i nie powinien występować przewlekle. Jeśli jest inaczej i nie ma dnia kiedy budzisz się w dobrym zdrowiu i świetnym samopoczuciu, to znak, że potrzeba Ci treningu medycznego.

TRENER MEDYCZNY POZNAŃ – OFERTA

Trening medyczny to szeroko pojęty powrót do zdrowia i pełnej sprawności, poprawa stanu funkcjonowania organizmu, przywrócenie ruchomości w stawach oraz ich prawidłowych zakresów to tylko niektóre z zadań trenera podczas treningu medycznego.

Komu potrzebny jest Trener Medyczny i do czego? Zobacz poniżej.

  • Osobom, które przeszły zabiegi, operacje czy urazy i potrzebują pomocy w drodze do sprawności i poczucia niezależności.
  • Pracownikom biurowym, którzy mnóstwo czasu spędzają siedząc przy biurku i cierpią z powodu bólu pleców, bioder i nóg jako pomoc w niwelowaniu dolegliwości bólowych i dysfunkcji.
  • Wszystkim, którzy powinni zadbać o poprawę postawy ciała.
  • Kobietom po porodzie, aby mądrze i spokojnie powracały do dobrego zdrowia i kondycji po urodzeniu dziecka.

  • Osobom, które muszą poprawić wydolność organizmu, czyli odporność na wysiłek aerobowy, zniwelowanie zadyszki czy duszności.
  • Kobietom w ciąży, które chcą być w formie cały czas, pozostać zdrowe i silne, a po porodzie szybko wrócić do dawnej sylwetki i cieszyć się sprawnością i dobrym samopoczuciem.
  • Osobom starszym, które borykają się z dolegliwościami typowymi dla swojego wieku lub są po zabiegach czy operacjach, po których muszą wrócić do sprawności.

Trening personalny dla kobiet

Trening personalny dla mężczyzn

Trening w parach

Trening dla kobiet w ciąży

Trening z dojazdem

Konsultacje on line

Logo Trener personalny Katarzyna Baraniak
Potrzebujesz wsparcia, porady czy pomocy w doborze ćwiczeń, utracie wagi, czy powrocie do zgrabnej sylwetki?

I jesteś FIT!