TRENER PERSONALNY POZNAŃ
KASIA BARANIAK

Zmienię Twoje marzenia w realne efekty - lekko, łatwo i przyjemnie!

TRENER PERSONALNY W POZNANIU

Jestem Trenerem Personalnym oraz Instruktorem Fitness i Pilates z wieloletnim doświadczeniem. Mimo, że moje wykształcenie powędrowało w innym kierunku, serce nie mogło żyć bez regularnych treningów, ruchu, endorfin po solidnym wysiłku.
W 2009 roku ukończyłam kurs instruktorski otrzymując tytuł Professional Basic Fitness Instructor. I tak obok pracy zawodowej, rola instruktora fitness towarzyszyła mi prawie każdego wieczoru, dzięki czemu mam już 9-letnie doświadczenie w tej dziedzinie. Przez te lata wyzwaniem było oprócz pełnoetatowej pracy biurowej pogodzić wieczorne treningi fitness a z czasem także opiekę nad małym dzieckiem. Jednak pasja i uzależnienie od sportu nie pozwoliły mi zrezygnować.

TRENER PERSONALNY POZNAŃ – OFERTA

Trener Personalny to ktoś, kto motywuje i pomaga osobom, które potrzebują rady i towarzystwa w drodze do szczupłej sylwetki i akceptacji samego siebie.

  • Mamom, które nie radzą sobie z powrotem do figury z przed ciąży, których zmęczenie i bezsilność doskonale rozumiem, sama będąc mamą.
  • Osobom zapracowanym i zestresowanym, którym trudno jest znaleźć czas i siłę na treningi w fitness klubie i wolą poćwiczyć w zaciszu domowym, czy na świeżym powietrzu.
  • Osobom, które źle się czują w zatłoczonych klubach fitness, a same nie potrafią zmobilizować się do ćwiczeń w pojedynkę.
  • Osobom z grupy wiekowej +50, które lepiej czują się w towarzystwie mniejszej liczby ćwiczących i chcą ze względu na swój wiek i oczekiwania, aby skupić się indywidualnie na technice i pracy nad formą, która dostosowana będzie dokładnie do ich potrzeb i oczekiwań.

  • Osobom zapracowanym, które większość dnia spędzają za biurkiem i potrzebują pomocy w utrzymaniu zdrowej sylwetki oraz łagodzeniu dolegliwości związanych z siedzącym trybem życia takich jak bóle pleców, zła postawa ciała itp., a które ze względu na napięty harmonogram dnia mają czas na trening w różnych godzinach i dniach tygodnia, przez co nie mogą korzystać z regularnych zajęć w klubach.
  • Kobietom w ciąży, które chcą być w formie cały czas, pozostać zdrowe i silne, a po porodzie szybko wrócić do dawnej sylwetki i cieszyć się sprawnością i dobrym samopoczuciem.
  • Osobom, które potrzebują wsparcia i drogowskazu na swojej drodze do szczupłej i zdrowej sylwetki!

Trening personalny dla kobiet

Trening personalny dla mężczyzn

Trening w parach

Trening dla kobiet w ciąży

Trening z dojazdem

Konsultacje on line

Logo Trener personalny Katarzyna Baraniak
Potrzebujesz wsparcia, porady czy pomocy w doborze ćwiczeń, utracie wagi, czy powrocie do zgrabnej sylwetki?

I jesteś FIT!