TRENER PERSONALNY POZNAŃ – OFERTA

I jesteś fit!

TRENING PERSONALNY DLA KOBIET

Trening personalny dla kobiet idealnie dopasowany do Twoich potrzeb, możliwości i oczekiwań. Trening osobisty w kameralnym studio, gdzie trenujemy sam na sam. Tak to możliwe! Najpierw określimy cele, które chcesz osiągnąć, a następnie zrealizujemy je w wersji krok po kroku. Już na pierwszym treningu stworzymy dla Ciebie osobistą dietę oraz dedykowany program, dzięki któremu zrzucisz nadwagę, wymodelujesz sylwetkę i nareszcie poczujesz się idealnie w swoim ciele. Co więcej zmienisz stres i zmęczenie w uśmiech oraz pozytywną energię. To Twoja kolej na sukces. Wystarczy jeden Twój telefon i działamy!

TRENING PERSONALNY DLA MĘŻCZYZN

Co powiesz na profesjonalny trening personalny dla mężczyzn ze 100% kobietą? Trening w prywatnej sali fitness z dala od zatłoczonych siłowni. Chcesz zrzucić zbędne kilogramy, podkreślić muskulaturę, pozbyć się bólu kręgosłupa, a może poprawić kondycję? Razem osiągniemy znacznie więcej, ponieważ jednocześnie wzmocnisz swoją samoocenę, przekujesz stres w męską energię i poprawisz swój ogólny stan zdrowia. Przejdźmy do konkretów. W pierwszej kolejności przeanalizuję Twój stan zdrowia, styl życia i potrzeby. Po drugie stworzę dla Ciebie dopasowany program treningowy i dedykowaną dietę. Po trzecie zapewnię Ci pozytywną motywację. Działamy?

Trening dla Kobiet w ciąży

Sama jestem mamą, więc znam Twoje potrzeby z własnego doświadczenia, a nie jedynie z podręcznika. Możesz się uśmiechnąć, ponieważ ciąża to wyjątkowy czas. Właśnie dlatego proponuję Ci personalne treningi dla kobiet w ciąży dostosowane do Twojego samopoczucia i ogólnej sprawności ruchowej. Dzięki specjalnie dobranym ćwiczeniom złagodzisz swoje dolegliwości, związane z nadliczbowymi kilogramami oraz bólami kręgosłupa i nóg. Świetnie przygotujesz się do wysiłku związanego z porodem oraz zadbasz, aby Twoje ciało było jędrne smukłe, gdy maluszek pojawi się na świecie. Mało tego! Trenujemy sam na sam w kameralnej sali w prywatnym studio.

Trening w parach

Proponuję Ci podwójną dawkę energii, czyli profesjonalny trening personalny z Twoim Partnerem lub przyjaciółką. Na podstawie wywiadu i analizy Waszych potrzeb stworzę dla Was dedykowany program treningowy, który pozwoli osiągać wspólne cele i jednocześnie zapewni świetną zabawę z efektem naturalnej motywacji. Wspólny trening to rewelacyjna alternatywa dla zatłoczonych siłowni, rewelacyjne antidotum na stres oraz silny impuls, który wzmacnia relacje. Co najważniejsze, dopasowane ćwiczenia koncentrują się na najważniejszych dla Was aspektach lub łączą je wszystkie w mutli-zadaniowy trening.

Trening z dojazdem

O umówionej godzinie dzwonię do Twoich drzwi i już po chwili rozpoczynamy Twój personalny trening. Oszczędzasz czas na dojazd do siłowni lub na spotkanie z trenerem, zmieniasz zatłoczoną siłownię w komfort własnego domu i optymalnie wykorzystujesz każdą minutę. W pakiecie pozbywasz się zbędnych kilogramów, zyskujesz smukłą sylwetkę, cieszysz się coraz lepszym samopoczuciem i systematycznie budujesz swoją odporność oraz kondycję.  W ramach personalnego treningu pomogę Ci skorygować błędy żywieniowe oraz zapewnię przyjazną motywacją, dzięki której ćwiczenia staną się dla Ciebie prawdziwą przyjemnością.

Konsultacje ON LINE

Spotykamy się na żywo lub piszesz do mnie wiadomość nie ruszając się sprzed swojego komputera. Ustalamy Twoje cele i potrzeby, wypełniasz formularz zdrowotny, a ja tworzę dla Ciebie spersonalizowany program treningowy, który będę modyfikować w miarę Twoich postępów. Ćwiczysz w domu lub w plenerze, realizując indywidualny plan treningowy. Oprócz szczupłej sylwetki, zarysowanych mięśni, lepszej kondycji oraz zdrowia zyskujesz czas, komfort oraz  możliwość elastycznego zarządzania swoim osobistym programem treningowym.

Logo Trener personalny Katarzyna Baraniak

Nie jesteś pewien który trening lub pakiet wybrać? Spotkajmy się i porozmawiajmy. To Cię nic nie kosztuje!

I jesteś FIT!