TRENER PERSONALNY KATARZYNA BARANIAK - OPINIE

Słowa moich klientów mówią same za siebie.
MIKOŁAJ KARBOWNICZEK
Doradca rolny

Ćwiczyłem od jakiegoś czasu, ale moje treningi nie przynosiły żadnych efektów. Po spotkaniu z Kasią przekonałem się, że pod okiem profesjonalisty wszystko wygląda inaczej. Trening dobrany indywidualnie do potrzeb i oczekiwań, rady, wsparcie i wielka motywacja! Mam nadzieję, że będziemy trenować już do końca życia! Polecam!”

JOANNA NOCNY
Mama, właścicielka firmy

„Stosowałam różne diety, chodziłam na siłownię i biegałam. Robiłam niemal wszystko, by zrzucić nadwagę. Efekt był taki, że zrzucałam 3 kg i szybko wracałam do poprzedniej wagi. Poza tym chudłam nie w tych miejscach co trzeba. Okazało się, że cierpię na insulinooporność, co powodowało problemy z utratą wagi. Dopiero osobiste treningi z Kasią Baraniak pozwoliły mi uzyskać trwałe efekty. Kasia dostosowała poziom intensywności i specyfikę ćwiczeń do mojej przypadłości. Dziękuję i polecam z całego serca!”

Grażyna N.
Farmaceuta

„Myślałam, że po 50 roku życia już nie można wiele osiągnąć i że gorsza sylwetka i kondycja to już normalność. Kasia pokazała mi, że nigdy nie jest za późno na aktywność i świetne samopoczucie! Jestem szczuplejsza i sprawniejsza, ból pleców, który mi tak dokuczał gdzieś zniknął, a moje samopoczucie z dnia na dzień jest lepsze. Trening może być przyjemnością w każdym wieku! Polecam!”

Agnieszka O.
Koordynator projektów, Mama

„Na Kasię Baraniak trafiłam z polecenia i decyzja o współpracy była jedną z najlepszych w moim życiu! Potrzebowałam trenera, który będzie elastyczny czasowo (rodzina, częste wyjazdy służbowe), a co najważniejsze spowoduje, że treningi sprawią mi wreszcie radość! I wszystko to dostałam plus wycisk i poczucie humoru mojej ulubionej trenerki?Efekty są widoczne?Serdecznie polecam treningi z Kasią!”

Iwona M.
Tłumacz, Mama

„Szukałam trenera personalnego, który pomógłby mi wrócić do formy sprzed ciąży. Nie mogłam trafić lepiej: Kasia jest świetna! Dzięki treningom z nią znacznie poprawiło się moje ogólne samopoczucie i wygląd. Kasia dopasowała ćwiczenia do moich potrzeb i możliwości fizycznych. Jest profesjonalistką, ale przede wszystkim jest niesamowicie ciepłą i sympatyczną osobą.”